• To dzięki Wam!

• 2 XII 2020 - ostatni dzień konkursu "1000 powodów, by czytać"

Radio Rzeszów - Rozmowa Małgorzaty Iwanickiej z Agnieszką Sondej i Renatą Panek

VID-20201202-WA0011.mp4

10 XII 2020 - po ogłoszeniu oficjalnych wyników "1000 powodów, by czytać"

Radio Rzeszów - Rozmowa Małgorzaty Iwanickiej z Beatą Dzwonnik

VID-20201210-WA0002.mp4

• Mamy to!!!

• Po trzydziestu jeden dniach głosowania i pięciu dniach oczekiwania na oficjalne ogłoszenie wyników z radością komunikujemy, że Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi jest jednym z pięciu wygranych w ogólnopolskim konkursie Empiku "1000 powodów, by czytać".

Z całego serca DZIĘKUJEMY za KAŻDY oddany na nas głos, a było ich w sumie ... ponad dziesięć tysięcy!

• Podwójny sukces Zuzi Tęczy

• Nauka zdalna wyraźnie wyhamowała udział uczniów w konkursach, na szczęście naszą szkołę godnie reprezentują przedszkolacy.

Szczególne brawa należą się Zuzi Tęczy. Podopieczna Pani Izabeli Nai dwukrotnie została nagrodzona w konkursach wokalnych w wersji on-line. Najpierw, 10 listopada, wywalczyła III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej w Raniżowie, a dwa dni później  wyróżnienie w II Międzygminnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej „Historia Polski Nutami Pisana” w Sokołowie Młp. Do obu konkursów zgłoszone zostało wykonanie piosenki „Jesteśmy Polką i Polakiem”, a jej nagranie, jak podkreśla Pani Iza, odbyło się „w najbardziej sprzyjających, bezstresowych warunkach, czyli w domu”.

Zuziu, wiemy, że śpiewanie sprawia Ci wiele radości i towarzyszy w wielu sytuacjach codziennych, trzymamy więc kciuki za kolejne sukcesy. A tymczasem jeszcze raz gratulujemy i Tobie, i Twoim Rodzicom, i Pani Izie.