Nawigacja

Sukcesy uczniów

Osiągnięcia w konkursach

 

Sukcesy uczniów w r. szk. 2017/2018

  • II miejsce w XXVIII Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Jasełkowych  - Konrad Gołębiowski, Jakub Modłkowski, Hubert Prucnal, Jakub Cisek, Maciej Piwiński, Szymon Cisek.
  • II miejsce w XV edycji Konkursu Wojewódzkiego "Moja miejscowość i region są piękne"  - Hubert Prucnal.
  • II miejsce w Igrzyskach Dzieci Powiatu Rzeszowskiego w czwórboju lekkoatletycznym chłopców - Konrad Gołębiowski, Jakub Modłkowski, Hubert Prucnal, Mateusz Zimny, Bartosz Kuca, Mateusz Szuberla, Jakub Cisek.


Sukcesy uczniów w r. szk. 2016/2017

  • III miejsce w XX Ogólnopolskich Spotkaniach Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych "Pastuszkowe Kolędowanie" - Konrad Gołębiowski, Jakub Modłkowski, Hubert Prucnal, Mateusz Zimny, Bartłomiej Falandysz, Jakub Cisek, Dawid Drozd, Mateusz Szuberla, Jakub Dubiel, Maciej Piwiński, Karol Sroczyk.
  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Wiosenne Zmagania Artystyczne 2017" (kat. praca literacka)- Hubert Prucnal.
  • I miejsce w XIV edycji Konkursu Wojewódzkiego "Moja miejscowość i region są piękne" (kat. praca plastyczna) - Wiktoria Pokrzywa .
  • II miejsce w XIV edycji Konkursu Wojewódzkiego "Moja miejscowość i region są piękne" (kat. folklorystyka i etnografia) - Hubert Prucnal .
  • III miejsce w XV edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Religijnej "Śpiewaj duszo ma..." - Jakub Modłkowski.
  • Nagroda Zarządu Województwa Podkarpackiego dla "Kolędników z Dwójki" w uznaniu wybitnych osiągnięć artystycznych


Sukcesy uczniów w r. szk. 2015/2016

  • II miejsce w XIX Ogólnopolskich Spotkaniach Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych "Pastuszkowe Kolędowanie" - Damian Stafa, Hubert Zimny, Konrad Gołębiowski, Jakub Modłkowski, Hubert Prucnal, Mateusz Zimny, Bartłomiej Falandysz, Jakub Cisek.
  • Laureat w konkursie wojewódzkim "Nam Henryk Sienkiewicz patronuje" - Szymon Figiela.
  • I miejsce w XIII wojewódzkim konkursie "Moja miejscowość i region są piękne" (kat. folklorystyka i etnografia) - Hubert Zimny.
  • III miejsce w XIII wojewódzkim konkursie "Moja miejscowość i region są piękne" (kat. folklorystyka i etnografia) - Wioletta Cisek.
  • V miejsce w powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym chłopców - Mateusz Szuberla, Mateusz Zimny, Jakub Modłkowski, Konrad Gołębiowski, Szymon Cisek.
  • II nagroda w IV Gminnym Konkursie plastyczno - fotograficzno - literackim "Moja przygoda z wędką" (praca fotograficzna) - Konrad Gołębiowski.
  • III nagroda w IV Gminnym Konkursie plastyczno - fotograficzno - literackim "Moja przygoda z wędką" (praca fotograficzna) - Mateusz Szuberla.
  • I nagroda w IV Gminnym Konkursie plastyczno - fotograficzno - literackim "Moja przygoda z wędką" (praca literacka) - Konrad Gołębiowski.

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebosi
    ul. Podlas 29
    36-050 Sokołów Młp.
  • 17 7727 333

Galeria zdjęć