• Przedszkole

• Najlepsi "czytelnicy"

Póki co przedszkolacy zakończyli pewien etap codziennego czytania z Gangiem Słodziaków. Jednak w dalszym ciągu z pewnością trwa czytanie z Rodzicami. Dużą motywacją dla dzieci były naklejki ze Słodziakami, które służyły do zapełniania indywidualnych albumików. Najpilniejsi "czytelnicy" zapełnili  nawet po 3 albumy.

W tym miejscu gratulujemy serdecznie Rodzicom, iż udało się znaleźć codziennie chwilkę czasu i poczytać swoim pociechom. Wierzymy, iż ta przygoda z czytaniem trwa nadal.

Laureaci

szkolnego konkursu SKO pt. "Na co wydam zaoszczędzone pieniądze"

Brawo! Brawo! Brawo!

Choinka

Najpierw wspólna zabawa, a potem występy na szkolnej scenie.

Nagrody dla Magdaleny Burdy i Diany Jagusztyn

w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „W bieli i czerwieni – moje Boże Narodzenie”

GRATULUJEMY!

Wigilia

Wyróżnienie dla Diany Jagusztyn

w XI Powiatowym Konkursie Plastycznym Witraż Bożonarodzeniowy "Polskie Boże Narodzenia". Brawo Diana!

Projekt- „Mały Miś w  Świecie Wielkiej Literatury”

Moduł: Kulinarne warsztaty z Małym Misiem

• Zmisiowana książka kucharska
          • Smakowite śniadanko – zmisiowane kanapki

Wszystko się działo w oparciu o czytanie z Misiem, oglądanie filmów o zdrowym odżywianiu i śpiewanie „smacznych” piosenek.