• Rozstrzygnięcie gminnego konkursu

• 20 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi nastąpiło ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w Gminnym Konkursie Plastyczno-Technicznym „Szopka Bożonarodzeniowa”. Do konkursu zgłoszonych zostało 18 wyjątkowych, oryginalnych i przygotowanych z niezwykłą precyzją prac.

Jury konkursowe postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

Kategoria I klasy I-IV

Miejsce I Maria Chorzępa – klasa I Zespół Szkół nr 1 w Nienadówce

Miejsce II Mikołaj Kłoś – klasa II Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebosi

Miejsce III Maksym Zdeb - klasa II Zespół Szkół nr 1 w Nienadówce

Bartłomiej Sroczyk - klasa II Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebosi

Paweł Kudła – klasa II Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebosi

Kacper i Grzegorz Ożóg - klasa IV i klasa VII Zespół Szkół nr 1 w Nienadówce

Kategoria II klasy V-VIII

Miejsce I Jeremi Krzanowski - klasa VIII Zespół Szkół nr 1 w Nienadówce

Miejsce II Adam Boguń - klasa VI Zespół Szkół w Trzebusce

Miejsce III Martyna Maślanka – klasa V Szkoła Podstawowa nr 1 w Nienadówce

Kacper i Grzegorz Ożóg, klasa IV i klasa VII Zespół Szkół nr 1 w Nienadówce

Katarzyna Figiela, klasa V Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebosi

Oliwia Partyka – klasa VI Zespół Szkół w Trzebusce

Wojciech Sieczkowski, klasa VI Zespół Szkół w Trzebusce

Wystawa konkursowa szopek bożonarodzeniowych wprowadziła do szkoły świąteczny klimat i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Organizatorki, p. Izabela Naja i p. Agnieszka Sondej, serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom konkursu, dziękują za zaangażowanie i ogrom wysiłku włożony w wykonanie przepięknych prac.

• Wystawa świątecznych arcydzieł

• W Szkole Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi trwa niezwykła wystawa. W placówce można obejrzeć 18 wyjątkowych szopek, które zostały zgłoszone do Gminnego Konkursu Plastyczno-Technicznego "Szopka Bożonarodzeniowa". Tuż przed świętami odbędzie się ogłoszenie wyników i rozdanie nagród, a my tymczasem zapraszamy do obejrzenia przepięknych arcydzieł.