• Konkurs "Z KRÓLOWĄ NAUK NA ŁONIE NATURY"

• Po raz czwarty odbył się w naszej szkole gminny konkurs  Z KRÓLOWĄ NAUK NA ŁONIE NATURY. Zmagania ośmiu  drużyn rozpoczęły się 30 maja na malowniczych terenach Trzebosi Podlas. Drużyny reprezentowały szkoły z miejscowości Górno ( dwie szkoły), Wólka Niedźwiedzka, Trzeboś (dwie szkoły w tym nasza), Nienadówka (dwie szkoły)oraz Sokołów Młp. Zadania z jakimi trzyosobowe składy musiały się zmierzyć dotyczyły zagadnień matematycznych oraz przyrodniczych, wymagały łączenia wiedzy z praktycznymi umiejętnościami oraz niezbędna była sprawna współpraca uczestników.

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 5 czerwca. Pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp., drugie miejsce zajęła drużyna naszej szkoły, w skład której wchodzili: Agata Biernat, Wiktor Kudła oraz Kamil Dołęga, trzecie miejsce przypadło drużynie z Zespołu Szkół  im. bł. B. Markiewicza z Trzebosi.  Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.