• Sukces Kacpra Ostolskiego

• 10 maja 2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w VIII edycji powiatowego konkursu plastycznego dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i niepełnosprawnych „Wielkanoc 2019”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy płaskiej o  tematach do wyboru: „Pisanka Wielkanocna” i „Wielkanocny Koszyczek” lub pracy przestrzennej w formie kurek, jajek, zajączków, koszyczków, baranków, serwetek. Z  przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły, Kacper Ostolski z klasy 5 (podopieczny p. Joanny Wąs), otrzymał Nagrodę w tym konkursie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Majowe święta

• Uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja odbyła sie w naszej szkole 30 kwietnia. Piękny montaż słowno-muzyczny zaprezentowali uczniowie klasy IV i V przygotowani przez p. Monikę Sidor. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w tej patriotycznej uroczystości.