• UWAGA KONKURS!

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele SP nr 2 w Trzebosi!

Nasza szkoła bierze udział w organizowanym przez Empik  konkursie „1000 powodów, by czytać”. Zajęcie miejsca w pierwszej piątce stwarza nam szansę wygrania wielu książek dla naszej biblioteki. Głosowanie trwa  do 2 grudnia 2020 roku (do godz. 23:59), a ostateczne wyniki poznamy 7 grudnia.Możecie nam w tym pomóc!

Jak to zrobić?

1. Pobrać bezpłatną aplikację Empik (np. ze Sklepu Play) i zarejestrować się.
            2. W pobranej aplikacji znaleźć konkurs „1000 powodów, by czytać" (Logo konkursu zwykle wyświetla się u góry, tam gdzie reklamy. Gdyby nie było widoczne od razu, reklamy należy przesuwać w bok aż do konkursu).
            3. Wybrać: „Szkoły poniżej 120 uczniów".
            4. Następnie:
              • "Pokaż szkoły z największą ilością głosów" (ostatnio byliśmy w pierwszej piątce)
              •  albo w wyszukiwarkę wpisać kod pocztowy: 36-050 lub miejscowość: Trzeboś
            5. Wybrać naszą pracę i zagłosować.

Każdego dnia można oddać tylko jeden (i aż jeden) głos, o co serdecznie prosimy :)

Instrukcja głosowania w formie filmiku: