• Wykorzystanie sprzętu

• Od września 2022 roku systematycznie na naszej stronie internetowej będą zamieszczane relacje ukazujące, w jaki sposób wykorzystywany jest sprzęt i wyposażenie pozyskanie dzięki programowi Laboratoria Przyszłości. Zapaszmy do odwiedzania naszej strony.

Wrzesień

Zakupiona w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości drukarka 3D zainstalowana i uruchomiona pierwsze wydruki czas zacząć:

Październik

Pora na roboty zakupione w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Uczniowie według instrukcji samodzielnie poskładali roboty i uruchomili je do pracy i zabawy.

Listopad

Za nami kilka pierwszych zajęć z korbo klocami oraz z robotem DOC zakupionymi w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem uczestniczyli w zabawach wprowadzających je w świat kodowania i programowania. Zapoznali się z zasadami zapisywania kodu na panelu kodowania, a także z działaniem matematycznym, jakim jest programowanie.  Największy entuzjazm wzbudzały możliwości konstrukcyjne klocków i działanie robota.