• Dziękujemy za piękny odzew

• Kolejna akcja za nami. Tym razem w naszej szkole odbyła się zbiórka książek. Publikacje trafiły do siedziby Radia Rzeszów, a stamtąd zostaną przekazane do Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie, na oddział onkohematologii dziecięcej. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy.

• Finał Gminnego Konkursu Fotograficznego "Szukamy wiosny"

• Uroczyste rozstrzygnięcie zorganizowanego przez p. Katarzynę Niemiec i p. Monikę Nizioł Gminnego Konkursu Fotograficznego "Szukamy wiosny" odbyło się 11 maja. W gali wręczenia nagród uczestniczyli nagrodzeni uczniowie wraz z opiekunami.

W Konkursie wzięło udział 38 osób, wpłynęło 104 zdjęcia z 8 szkół:

• ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza w Nienadówce w Zespole Szkół nr 1 w Nienadówce,
            • ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Partyki w Górnie,
            • ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim,
            • ze Szkoły Podstawowej w Turzy,
            • ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. bł. Br. Markiewicza w Zespole Szkół w Trzebosi,
            • ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi,
            • ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. św. Faustyny Kowalskiej w Trzebosi,
            • z Zespołu Szkół im. ks. Mieczysława Lachora w Górnie

Po wnikliwej analizie Komisja przyznała nagrody i wyróżnienia następującym uczestnikom:

Kategoria klasy I-IV

1.Jakub Blicharz ZS w Sokołowie Młp.

2.Piotr Maziarz ZS w Górnie

Oliwia Ożóg SP nr 3 w Trzebosi

3.Nina Szczepanik ZS w Trzebosi

Ksawery Rzeszutek ZS w Sokołowie Młp.

Maja Jagusztyn SP nr 2 w Trzebosi

Amelia Kołodziej SP nr 2 w Górnie

Paweł Osetek SP w Turzy

Kacper Sondej ZS w Sokołowie Młp

Milena Kraska SP nr 3 w Trzebosi

Kategoria klasy V-VIII

1.Jakub Baran ZS w Sokołowie Młp.

Karol Ryglewicz ZS w Sokołowie Młp.

2.Katarzyna Figiela SP nr 2 w Trzebosi

Wojciech Rembisz ZS w Górnie

3.Nikola Cymerys SP nr 2 w Trzebosi

Jan Ożóg SP nr 2 w Trzebosi

Lena Jacek SP nr 2 w Trzebosi

Wiktor Kudła SP nr 2 w Trzebosi

Grzegorz Ożóg SP nr 1 w Nienadówce

Bardzo serdecznie wszystkim gratulujemy, dziękujemy za udział i zapraszamy do następnych konkursów organizowanych przez naszą placówkę.

• Majowe święto

• W odpowiedzi na zaproszenie do wspólnego świętowania rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja Poczet Sztandarowy i delegacja naszej szkoły, na czele z Panią Dyrektor Bożeną Chorzępą, uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej sprawowanej przez Proboszcza ks. Józefa Filę w kaplicy na Podlesiu. Obchody z udziałem samorządowców i licznych pocztów sztandarowych uświetnił występ chóru "Raxavia" oraz orkiestry detej "Zgoda".

Dziękujemy za  zaproszenie :)

• Witaj majowa jutrzenko ...

• Uroczysta akademia z okazji 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbyła się już w przeddzień święta. Przygotowali ją uczniowie klasy VI i V pod okiem nauczyciela historii - p. Sławomira Sondeja. Krótkie scenki podkreslone barwnymi dialogami i starannie dobranymi strojami z epoki pozwoliły wszystkim uczestnikom poczuć klimat tamtych, tak ważnych i dla nas, wydarzeń.

• „Z KRÓLOWĄ NAUK NA ŁONIE NATURY” - konkurs matematyczno - przyrodniczy

Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi

Trzeboś ul. Podlas 29, 36-050 Sokołów Małopolski
            tel. 17 7727333, e-mail: sp2trzebos@wp.pl

Zaproszenie

na konkurs wiedzy matematyczno-przyrodniczej dla uczniów klas VI-VII szkoły podstawowej.

Panie i Panowie Dyrektorzy Szkół

oraz Szanowni Nauczyciele
            przedmiotów matematyczno- przyrodniczych

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji gminnego konkursu wiedzy matematyczno-przyrodniczej pod hasłem
            „Z KRÓLOWĄ NAUK NA ŁONIE NATURY” organizowanego w dniu 30  maja 2023 r. (wtorek) o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi, ul. Podlas 29.

Mamy nadzieję, że udział uczniów w konkursie utwierdzi ich w przekonaniu, iż warto poszerzać swoje zainteresowaniaw dziedzinie nauk ścisłych.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie
            i odesłanie do 26 maja 2023 r. formularza zgłoszeniowego.

Koordynatorzy konkursu:
            mgr Bożena Chorzępa
            mgr Katarzyna Ziemlińska

W załączeniu:

1.  Regulamin Konkurs_mat-przyr._2023.docx
            2. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych i wykorzystaniu wizerunku w postaci zdjęć.
            3. Karta zgłoszenia szkoły do udziału w konkursie.
              Karta_zgloszenia__oswiadczenie_o_przetwarzaniu_danych_konkurs_2023.docx