• Czas rekolekcji

      14 i 15 marca przeżywaliśmy rekolekcje szkolne. Śpiewająco porowadził je dla nas ks. Paweł Pratko - wikariusz parafii Nienadówka. Podczas pierwszego dnia nauk rekolekcjonista zwrócił uwagę na ludzkie słabości oddalające nas od Boga, ale i na skuteczne kroki pomagające nam wracać na dobrą drogę i budować właściwą hierarchię wartości, wszystko to obrazując czytelnymi rekwizytami i angażując uczestników.
      Czytaj więcej
    • Kiedyś goździk i rajstopy, dzisiaj ...

      też :) Dzień Kobiet nie przeszedł bez echa i u nas, a to za sprawą dużych i małych mężczyzn. Wszystkie Panie i dziewczęta zostały obdarowne kwiatami i słodkościami. Oryginalnym podejściem do świętowania 8 marca wykazał się Samorząd Uczniowski pod kierownictwem Pani Renaty, wręczając Paniom ... gożdziki i rajstopy, czym oczywiście wywoływał dodatkowy uśmiech na twarzach solenizantek.
      Czytaj więcej
    • Czwartkowe lekcje kinowe

      7 marca wszystkie klasy naszej szkoły wybrały się na multimedialne "Lekcje w kinie" przeprowadzone w auli Uniwersytetu Rzeszowskiego przez Centrum Edukacji Filmowej z Wołomina .
      Czytaj więcej
    • Idą jak burza

      Pierwsza klasa się nie poddaje i nadal realizuje projekt edukacyjny „NATALKA I ANTEK W ŚWIECIE WIELKIEJ MATEMATYKI” . Kolejne dwa moduły zostały pozytywnie rozpatrzone i uwieńczone certyfikatami 😊
      Czytaj więcej
    • Bezpieczni w sieci

      Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Świętowany jest na całym świecie. Z pełną listą zaangażowanych państw i instytucji oraz podjętymi przez nie działaniami zapoznać się można na stronie www.saferinternetday.org. Organizatorem wydarzenia w Polsce od 2005 roku jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzi
      Czytaj więcej
    • W trosce o pamięć historyczną

      We wtorek 27 lutego odbyło się spotkanie uczniów klas 3-5 z Panem Piotrem Ożogiem. Inspiracją do tego wydarzenia był zbliżający się 1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pan Piotr Ożóg przybliżył zebranym ideę i wagę tego Święta, kim byli Żołnierze Wyklęci oraz postać Danuty Siedzikówny. Podczas prelekcji przedstawił również historię obozu NKWD w Trzebusce oraz mordów na części jego jeńców w lasach Sokołowszczyzny.
      Czytaj więcej
    • Nauka poprzez doświadczenie

      Dla uczniów trzech najstarszych klas ciąg dalszy eksperymentów przyrodniczych nastąpił jeszcze tego samego dnia podczas warsztatów w Ekopracowni-Zielone Serce Szkoły, na które zostali zaproszeni do Zespołu Szkół w Trzebosi.
      Czytaj więcej
    • Walentynkowa poczta i fotobudka

      W dniach od 12-16.02.2024 r. działała w naszej szkole poczta walentynkowa przygotowana przez przedstawicieli SU Magdalenę Burdę i Martynę Szuberlę oraz opiekuna Panią Renatę Panek. Do pięknej skrzynki trafiło ponad 300 walentynek.Wszystkie rozdane zostały uczniom w dniu1 6.02. Okazało się, że niektórzy uczniowie otrzymali nawet 15 walentynek.
      Czytaj więcej
    • "Od zimy do zimy po świecie chodzimy ..."

      czyli na kolędniczym szlaku z widowiskiem "KOLĘDA Z TURONIEM" Tegoroczne kolędowanie "Kolędnicy z Dwójki" rozpoczęli 28 grudnia podczas uroczystej sesji Rady Gminy Sokołów Małopolski, korzystając z zaproszenia Pana Henryka Kraski - Przewodniczącego Rady Gminy. Obecność Pana Burmistrza Andrzeja Ożoga, Radnych i licznych zaproszonych Gości, m.in. Dyrektorów Szkół i Prezesów Firm była dla chłopców niezwykle mobilizująca i, mimo tremy, dziarsko się
      Czytaj więcej
    • Matematyczna kartka świąteczna

      Grudzień był kolejnym miesiącem realizacji przez naszych pierwszaków projektu matematycznego. W nawiązaniu do Świąt Bożego Narodzenia tym razem projektowali kartkę świąteczną.
      Czytaj więcej
    • Podróż do Krakowa

      Na razie wirtualna :) W ramach projektu "Natalka i Antek w Świecie Wielkiej Matematyki" tym razem uczniowie i uczennice z kl. I sprawdzali, jak teoretyczne umiejętności nabywane w szkole - naukę kalendarza, liczb, znaków rzymskich, odczytywania czasu – można wykorzystać w realnym życiu.
      Czytaj więcej
    • Pierwsze kroki w Świecie Wielkiej Matematyki

      Miło nam poinformować, że nasza klasa I bierze udział w rocznym projekcie edukacyjnym Natalka i Antek w Świecie Wielkiej Matematyki. Celem głównym przedsięwzięcia jest zwiększenie kompetencji matematycznych i rozwijanie u dzieci zainteresowania matematyką poprzez wykonywanie zadań metodą projektu.
      Czytaj więcej
    • Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości

      Narodowe Święto Niepodległości uczciliśmy w naszej szkole 10 listopada uroczystą akademią. Młodzież klas V-VIII, prezentując garść historii w oparciu o komentarz, recytacje i krótkie scenki z wykorzystaniem oryginalnych strojów i rekwizytów, przeprowadziła widzów przez burzliwe dzieje naszego narodu od roku 1795 do 1918. Podniosłą atmosferę podkreślała okolicznościowa dekoracja, a także nastrojowa muzyka oraz odśpiewanie przez wszystkich uczestni
      Czytaj więcej
    • Mamy Mistrza!

      W czwartek 9 listopada w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim odbył się I Gminny Konkurs Czytelniczy Zostań mistrzem pięknego czytania pod hasłem Spotkanie z Mikołajkiem dla klasy II i III szkoły podstawowej pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski.
      Czytaj więcej
    • Dzień Tabliczki Mnożenia

      Jak co roku, tak i w tym, 7 listopada świętowaliśmy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie wszystkich klas mieli możliwość wykazania się poprzez sprawne wykonywanie zadań przygotowanych przez p. Magdalenę Ożóg. Były to między innymi tzw. stacje zadaniowe i domina matematyczne, a wykorzystano także tablety. Młodsi uczniowie otrzymali i pięknie uzupełnili kolorowanki, starsi mogli ćwiczyć sprawność rachunkową, wykonując złożone działania na liczbach
      Czytaj więcej
    • Patriotyczny dublet

      Wyróżnienia dla Kacpra i Kamila w I Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Serce mam biało-czerwone” 6 listopada odbył się I Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Serce mam biało-czerwone” zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem. W finale wystąpiło szesnaścioro uczestników z dziewięciu szkół powiatu rzeszowskiego wyłonionych w wewnątrzszkolnych eliminacjach.
      Czytaj więcej
    • #SzkołaPamięta

      Nasza szkoła przyłączyła się do tegorocznej edycji projektu zorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. „Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o zmarłych, a także o historii i bohaterach naszego kraju oraz regionu.
      Czytaj więcej
    • Recyklingowy zawrót głowy

      Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu SKO "Skarbonki z recyklingu"Uczniowie naszej szkoły wykazali się wyjątkową pomysłowością i wykonali wiele oryginalnych prac. Do ich stworzenia wykorzystali materiały z recyklingu. Na szkolnym korytarzu rozgościły się piękne skarbonki: świnka, koszyczek, samolot, gąsienica, pajac, sejf, bukiet kwiatów czy chatka. To tylko niektóre pomysły naszych SKO-wiczów.
      Czytaj więcej
    • Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów

      Świętowanie Dnia Edukacji Narodowej połączone było w naszej szkole z uroczystym włączeniem pierwszoklasistów w poczet uczniów. Podopieczni Pani Moniki Nizioł w bogatym programie artystycznym wzorowo zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, zbierając gromkie brawa i udowadniając, że zasługują na miano pełnoprawnych członków naszej szkolnej społeczności. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci slubowania o
      Czytaj więcej
    • Nasze jesienne święto

      W naszej szkole, jak co roku, przywitaliśmy jesień, świętując Dzień Pieczonego Ziemniaka. Tradycyjnie w imprezie, która odbyła się 26 września, udział wzięły klasy 1-3. Organizatorki, Pani Emilia Szeliga i Pani Izabela Naja, przybliżyły historię ziemniaka. Można było poznać wiele ciekawostek na temat tak bardzo popularnego kartofla. Gdy ziemniaki piekły się w ognisku, dzieci brały udział w ziemniaczanych konkursach i zabawach. Jednym z nich było
      Czytaj więcej
    • Patriotyczna Droga Krzyżowa dla młodzieży

      19 września uczniowie klasy 7 wraz z wychowawczynią Panią Izabelą Olszową wzięli udział w organizowanej w Trzebusce 19. edycji Patriotycznej Drogi Krzyżowej dla młodzieży, podkreślając w ten sposób pamięć o ofiarach mordu NKWD w pobliskich lasach oraz miłość do swojej Małej Ojczyzny.
      Czytaj więcej
    • Dzień Patrona

      Przypadający 18 września Dzień Patrona rozpoczęliśmy Mszą Świętą sprawowaną przez ks. Witosława Kardasia. Następnie podczas uroczystej akademii młodzież kl. 7 i 6, przygotowana przez Pana Sławomira Sondeja, przedstawiła program poświęcony naszemu Patronowi - św. Stanisławowi Kostce.
      Czytaj więcej
    • Wkrótce błogosławieni

      W piątek 8 września podczas uroczystej akademii młodzież klas 7 i 8 pod kierunkiem p. Agnieszki Sondej i p. Beaty Dzwonnik przybliżyła życie Rodziny Ulmów w przededniu jej beatyfikacji.
      Czytaj więcej
    • Zaczynamy nowy rok szkolny

      Rok szkolny 2023/2024 rozpoczęliśmy 4 września od udziału w Mszy św. sprawowanej przez ks. Proboszcza Piotra Trelę. Następnie wzięliśmy udział w akademii przygotowanej przez piątoklasistów i ich wychowawczynię Panią Katarzynę Niemiec. W zaprezentowanym montażu słowno-muzycznym nie zabrakło wątków szkolnych, jak i upamiętniających 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej.
      Czytaj więcej
    • Aktualności

          • Czas rekolekcji

            14 i 15 marca przeżywaliśmy rekolekcje szkolne. Śpiewająco porowadził je dla nas ks. Paweł Pratko - wikariusz parafii Nienadówka. Podczas pierwszego dnia nauk rekolekcjonista zwrócił uwagę na ludzkie słabości oddalające nas od Boga, ale i na skuteczne kroki pomagające nam wracać na dobrą drogę i budować właściwą hierarchię wartości, wszystko to obrazując czytelnymi rekwizytami i angażując uczestników.

          • Kiedyś goździk i rajstopy, dzisiaj ...

            też :)

            Dzień Kobiet nie przeszedł bez echa i u nas, a to za sprawą dużych i małych mężczyzn. Wszystkie Panie i dziewczęta zostały obdarowne kwiatami i słodkościami. Oryginalnym podejściem do świętowania 8 marca wykazał się Samorząd Uczniowski pod kierownictwem Pani Renaty, wręczając Paniom ... gożdziki i rajstopy, czym oczywiście wywoływał dodatkowy uśmiech na twarzach solenizantek.

          • Czwartkowe lekcje kinowe

            7 marca wszystkie klasy naszej szkoły wybrały się na multimedialne "Lekcje w kinie" przeprowadzone w auli Uniwersytetu Rzeszowskiego przez Centrum Edukacji Filmowej z Wołomina .

            Uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach "Twój głos brzmi znajomo, czyli podróż po świecie dubbingu". Zostały one podzielone na dwie części. W pierwszej, prowadzonej przez zawodowego aktora, dzieci dowiedziały się, czym jest dubbing filmowy i zobaczyły, jak wygląda praca aktorów w studiu dubbingowym. Odkryły również, kto użycza głosu znanym postaciom z filmów. Ponadto aktywnie uczestniczyły w zagadkach dubbingowych dotyczących ich ulubionych bohaterów filmowych oraz razem z prowadzącym wykonywały ćwiczenia na dykcję.W części drugiej uczniowie obejrzeli film pt. „Po prostu super”. Była to barwna opowieść z wartką akcją, która wspaniale pokazała, że nie trzeba być SUPER i posiadać super mocy, by być dobrym

          • Idą jak burza

            Pierwsza klasa się nie poddaje i nadal realizuje projekt edukacyjny „NATALKA I ANTEK W ŚWIECIE WIELKIEJ MATEMATYKI” .

            Kolejne dwa moduły zostały pozytywnie rozpatrzone i uwieńczone certyfikatami 😊

            Moduł „ Matematyka na basenie”.

            W trakcie pracy uczniowie poznawali różne rodzaje basenów, zawody typu ratownik/ratowniczka czy pływak/pływaczka. Uczyli się porównywania i poszerzania wiedzy związanej ze sportem uprawianym zawodowo. Wykonywali zadania związane z praktycznymi elementami, takimi jak długości, miary czy czas.

          • Bezpieczni w sieci

            Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Świętowany jest na całym świecie. Z pełną listą zaangażowanych państw i instytucji oraz podjętymi przez nie działaniami zapoznać się można na stronie www.saferinternetday.org.

            Organizatorem wydarzenia w Polsce od 2005 roku jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Digital Europe”. Głównym partnerem wydarzenia jest FundacjaOrange.

          • W trosce o pamięć historyczną

            We wtorek 27 lutego odbyło się spotkanie uczniów klas 3-5 z Panem Piotrem Ożogiem. Inspiracją do tego wydarzenia był zbliżający się 1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pan Piotr Ożóg przybliżył zebranym ideę i wagę tego Święta, kim byli Żołnierze Wyklęci oraz postać Danuty Siedzikówny. Podczas prelekcji przedstawił również historię obozu NKWD w Trzebusce oraz mordów na części jego jeńców w lasach Sokołowszczyzny.

          • Nauka poprzez doświadczenie

            Dla uczniów trzech najstarszych klas ciąg dalszy eksperymentów przyrodniczych nastąpił jeszcze tego samego dnia podczas warsztatów w Ekopracowni-Zielone Serce Szkoły, na które zostali zaproszeni do Zespołu Szkół w Trzebosi.

            Tam pod okiem Pani Agnieszki Mazgaj i Pani Marty Nizioł samodzielnie przeprowadzali doświadczenia, m.in. tworząc niewidzialny napis z wykorzystaniem roztworu jodyny, witaminy C i wody utlenionej, dokonując daktyloskopii czy tworząc tęczę chemiczną z wykorzystaniem gęstości substancji.

          • Eksperymenty pod okiem ekspertów

            W piątkowy poranek 23 lutego w naszej szkole odbyła się niecodzienna lekcja pt. Zasady fizyczne czy kwasy chemiczne prowadzona przez grupę Zaelektryzowani.

            Celem pokazu było przybliżenie tajników fizyki i chemii w bardzo prosty i atrakcyjny sposób, zrozumiały i dla tych najmłodszych, i dla najstarszych uczniów szkoły. W programie znalazły się m.in. zabawy z ciekłym azotem, czystym wodorem i helem, doświadczenia związane z napięciem powierzchniowym czy gwałtownym spalaniem lycopodium.

          • Walentynkowa poczta i fotobudka

            W dniach od 12-16.02.2024 r. działała w naszej szkole poczta walentynkowa przygotowana przez przedstawicieli SU Magdalenę Burdę i Martynę Szuberlę oraz opiekuna Panią Renatę Panek. Do pięknej skrzynki trafiło ponad 300 walentynek. Wszystkie rozdane zostały uczniom w dniu 16.02. Okazało się, że niektórzy uczniowie otrzymali nawet 15 walentynek.

          • "Od zimy do zimy po świecie chodzimy ..."

            czyli na kolędniczym szlaku z widowiskiem "KOLĘDA Z TURONIEM"

            Tegoroczne kolędowanie "Kolędnicy z Dwójki" rozpoczęli 28 grudnia podczas uroczystej sesji Rady Gminy Sokołów Małopolski, korzystając z zaproszenia Pana Henryka Kraski - Przewodniczącego Rady Gminy. Obecność Pana Burmistrza Andrzeja Ożoga, Radnych i licznych zaproszonych Gości, m.in. Dyrektorów Szkół i Prezesów Firm była dla chłopców niezwykle mobilizująca i, mimo tremy, dziarsko się zaprezentowali, zbierając gromkie brawa i sowitą kolędę. Zbudowani reakcją publiczności i propozycją wsparcia wyjazdu na konkurs ogólnopolski przez MGOKSiR śmiało ruszyli na kolędniczy szlak.

          • Karnawałowy czas radości i rozrywki

            Świetną ku temu okazją była zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w czwartek 25 stycznia 2024 r.

            Choinka szkolna, która na stałe wpisana jest do kalendarza imprez i uroczystości szkolnych, była ważnym przeżyciem szczególnie dla młodszej części społeczności szkolnej. Dzieci w oczekiwaniu na wspaniałą imprezę z zapałem się do niej przygotowywały, organizując sobie przeróżne, kolorowe stroje i wymyślne fryzury. W wielu przypadkach nie obyło się to bez dużego zaangażowania i pomysłowości rodziców. Na zabawę uczniowie zabrali ze sobą również świetne humory, dlatego od razu dali się porwać wesołym, szalonym rytmom.
            Do zabawy w tegorocznym balu zaprosił nas DJ Krystian, który przez kilka kolejnych godzin serwował wszystkim najnowsze hity z list przebojów, ale też utwory nieco starsze, a wciąż popularne. Piosenki na pewno się podobały, sądząc po ilości tańczących na parkiecie u

          • Kochamy Was

            22 stycznia 2024 r., z wielką radością, w atmosferze pełnej ciepła i miłości świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka, w tym roku zorganizowany przez nas w pobliskiej Świetlicy w Kątach Rakszawskich.

            Dzieci przedszkolne oraz z klas I-III miały idealną okazję , by pokazać swoje uczucia i uznanie dla nieustającej opieki, mądrości i miłości, jaką otrzymują od swoich Babć i Dziadków. Uroczystość objęła występy, podczas których nasi najmłodsi recytowali wiersze i śpiewali piosenki, a ci troszkę starsi wykazali się w przygotowywanych z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem przedstawieniach teatralnych.

          • Matematyczna kartka świąteczna

            Grudzień był kolejnym miesiącem realizacji przez naszych pierwszaków projektu matematycznego. W nawiązaniu do Świąt Bożego Narodzenia tym razem projektowali kartkę świąteczną.

            Zajęcia były okazją do naturalnego połączenia edukacji społecznej z nauką matematyki. Wykonanie kartki świątecznej z elementami matematycznymi, było jednocześnie lekcją matematyki i elementem pracy wychowawczej. Wykorzystanie matematyki w praktyce sprzyjało rozwojowi wyobraźni i kreatywności. Uczniowie mieli także okazję do budowania pozytywnych skojarzeń z naukami ścisłymi.

          • Podróż do Krakowa

            Na razie wirtualna :)

            W ramach projektu "Natalka i Antek w Świecie Wielkiej Matematyki" tym razem uczniowie i uczennice z kl. I sprawdzali, jak teoretyczne umiejętności nabywane w szkole - naukę kalendarza, liczb, znaków rzymskich, odczytywania czasu – można wykorzystać w realnym życiu.

            Zajęcia związane z rozumieniem obecności matematyki w życiu codziennym były doskonałą okazją do poruszenia tematu budżetu, kosztów i zniżek, a nawet zaplanowania wycieczki pociągiem, przyczyniając się także do rozwoju obywatelskiego poprzez uświadomienie wyboru transportu zbiorowego jako alternatywy dla indywidualnych podróży samochodem.

          • Wizyta św. Mikołaja

            6 grudnia zawitał do nas specjalny gość - Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami, odwiedzając przedszkolaków oraz uczniów poszczególnych klas. W tę rolę świetnie wcielił się przewodniczący SU Wiktor Kudła, który samodzielnie przygotował ok. 60 rózg, a mama szóstoklasistki Martyny Szuberli ufundowała słodycze. Natomiast o mikołajkowe paczki dla najmłodszych zadbali rodzice wraz z wychowawcami, a dla klas starszych sami uczniowie, wzajemnie się obdarowując. Nad całością czuwała opiekunka SU p. Renata Panek.

          • Spotkania z bernardynami :)

            4 grudnia na podbój Leżajska wyruszyli również uczniowie klas V-VIII. Swoją wizytę rozpoczęli od bazyliki pw. Zwiastowania NMP, gdzie poznali historię powstania kościoła i klasztoru Ojców Bernardynów w Leżajsku zapoczątkowaną niezwykłym objawieniem się Matki Bożej ze św. Józefem oraz podziwiali najcenniejsze zabytki architektury kościelnej - ołtarze, obrazy, rzeźby, stalle i organy.

          • W krainie baśni, starych zabawek i słodkich pierniczków

            W poniedziałek 4 grudnia uczniowie klas 1-4 wraz z wychowawcami odwiedzili miasto Leżajsk. Swoją wizytę rozpoczęli od Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie znakomici aktorzy z Teatru Artenes z Wrocławia przenieśli ich w świat Baśni Andersena.

            Następnie wszyscy zawitali do Muzeum Ziemi Leżajskiej. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się tam Ekspozycja Etnograficzno-Zabawkarska pełna kolorowych, drewnianych zabawek naszych babć, dziadków i rodziców. Uwagę przykuwały również bibułkowe kwiaty, ozdoby oraz przedmioty codziennego użytku. Ponadto dzieci zwiedziły Ekspozycję Historyczną Miasta i Regionu oraz Archeologii i Dziejów Staropolskich i oglądały prezentacje filmowe w wykonaniu grup rekonstrukcyjnych.

          • W Podkarpackim Centrum Nauki "Łukasiewicz"

            W piątek 1 grudnia 2023 r. uczniowie klas 4 -8 wraz z wychowawcami odwiedzili Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce, gdzie mieli okazję zwiedzić Strefę Ekspozycji Wewnętrznej.

            Ekspozycja obejmuje prawie 200 interaktywnych eksponatów rozmieszczonch na trzech piętrach budynku.

            Ekspozycja podstawowa w prosty sposób prezentuje wiedzę naukową, jako wzajemnie powiązane trzy „makroobszary”:

          • Andrzejkowe zabawy i tańce

            30 listopada w naszej szkole odbyły się andrzejki. Dzieci klas I–III uświetniły swoją zabawę, przebierając się w piękne stroje bajkowe, baśniowe i filmowe, a niezawodna animator p. Monika Nizioł prowadziła ciekawe zabawy przy muzyce. Wychowawczynie wraz z dziećmi wspólnie miło spędziły popołudnie. Nie zabrakło też skromnego poczęstunku i wspólnych fotografii.

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Wtorek 19.03.2024
    • Galeria zdjęć

        brak danych
    • Projekty

    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 266119