• Narodowe Święto Niepodległości

• Szkolne obchody Święta Niepodległości odbyły się u nas w czwartek, 10 listopada. Świętowanie rozpoczęliśmy o godzinie 11:11 od odśpiewania wszystkich czterech zwrotek hymnu. O bogaty program artystyczny zadbali szóstoklasiści wsparci przedstawicielami klasy V i VIII. W końcowej części uroczystości pięknie zaprezentowali się również soliści - Zuzia i Paweł z kl.II.

• Szkoła Pamięta

• Uczniowie naszej szkoły w dniu 31 października wzięli udział w akcji Szkoła Pamięta. Jej celem było przypomnienie najważniejszych postaci oraz wydarzeń z historii Polski.

• Święto Pieczonego Ziemniaka

• 6 października w naszej szkole odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Tego dnia na uczniów z klas I-III czekał ogrom atrakcji. Ziemniaczane zgadywanki, zabawa z "gorącym ziemniakiem", liczne konkurencje sportowe z ziemniakiem w roli głównej, konkurs na portret ziemniaczanego króla, tworzenie ziemniaka-dziwaka z materiału przyrodniczego, a także wybór ziemniaka-cudaka. To tylko niektóre z niespodzianek. Na zakończenie wyjątkowego i pełnego wrażeń święta na naszych podopiecznych czekał posiłek. Oprócz pysznych kiełbasek pojawił się on, czyli król tego dnia - pieczony ziemniak w ognisku.