• Dzień Patrona

     • Przypadający 18 września Dzień Patrona rozpoczęliśmy Mszą Świętą sprawowaną przez ks. Witosława Kardasia. Następnie podczas uroczystej akademii młodzież kl. 7 i 6, przygotowana przez Pana Sławomira Sondeja, przedstawiła program poświęcony naszemu Patronowi - św. Stanisławowi Kostce.

      Zaprezentowane scenki, wiersze, filmik i komentarze miały na celu nie tylko przypomnienie biografii Świętego, ale również zainspirowanie do świadomego wyboru właściwych dróg życia i radosnego podążania nimi, co równiez w swojej okolicznościowej wypowiedzi podkreśliła Pani Dyrektor Bożena Chorzępa.

     • Wkrótce błogosławieni

     • W piątek 8 września podczas uroczystej akademii młodzież klas 7 i 8 pod kierunkiem p. Agnieszki Sondej i p. Beaty Dzwonnik przybliżyła życie Rodziny Ulmów w przededniu jej beatyfikacji. 

      Piękna, miłosierna postawa tej skromnej podkarpackiej rodziny o wielkim sercu niech będzie dla nas wszystkich wzorem codziennego postępowania i otwarcia na drugiego człowieka.

     • Zaczynamy nowy rok szkolny

     • Rok szkolny 2023/2024 rozpoczęliśmy 4 września od udziału w Mszy św. sprawowanej przez ks. Proboszcza Piotra Trelę. Następnie wzięliśmy udział w akademii przygotowanej przez piątoklasistów i ich wychowawczynię Panią Katarzynę Niemiec. W zaprezentowanym montażu słowno-muzycznym nie zabrakło wątków szkolnych, jak i upamiętniających 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

      Było nam bardzo miło, że w tym ważnym dniu zaszczycili nas swoją obecnością Proboszcz Parafii Trzeboś ks. Piotr Trela, katecheta ks.Witosław Kardaś oraz liczne grono Rodziców.

      Wypoczęci, serdecznie powitani i pokrzepieni dobrym słowem przez Panią Dyrektor Bożenę Chorzępę od jutra przystępujemy do sumiennej pracy, by w czerwcu zebrać jak najpiękniejsze jej owoce.