• Pomysł na 1000 zł

• Przed uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi kolejny konkurs w ramach SKO. Tym razem będą mogli się wykazać SKO-wicze ze starszych klas. Szczegóły na plakacie.

• Dzień Bezpiecznego Internetu 2022 obchodzić będziemy 8 lutego.

DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

W naszej szkole również podejmiemy działania z okazji TEGO wydarzenia - bedą to ciekawe zajęcia prowadzone przez nauczycieli, prace plastyczne, filmy.

Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w internecie do obejrzenia Konferencji, która odbędzie się 8 lutego 2022 r. w formule online.

Z okazji obchodów DBI 2022 przygotowany został cały kalendarz wydarzeń w lutym i marcu. Uczestnicy obchodów mogą wybierać z gamy webinarów, spektali oraz lekcji online.

• Rodziny nagrodzone

• 12 stycznia 2022 r. nastąpiło uroczyste rozdanie nagród w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Szopka Bożonarodzeniowa". Do rodzin, które wykonały przepiękne szopki trafiły pamiątkowe dyplomy, kubki, książki i gry, które mamy nadzieję umilą spędzanie długich zimowych wieczorów w rodzinnym gronie.

Jeszcze raz publikujemy listę nagrodzonych rodzin.

Oddział przedszkolny - klasa II

I miejsce Rodzina Sroczyków

II miejsce Rodzina Kłosiów

III miejsce Ex aequo Rodzina Kudłów

III miejsce Ex aequo Rodzina Tęczów

Wyróżnienie Rodzina Stafów

Klasy III - V

I miejsce Rodzina Nowaków

II miejsce Rodzina Burdów

III miejsce Rodzina Prucnali

Wyróżnienie Rodzina Szuberlów

Klasy VI - VIII

Nagroda Rodzina Kudłów

Organizatorki p. Izabela Naja i p. Agnieszka Sondej serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom konkursu i dziękują za zaangażowanie i ogrom pracy włożony w wykonanie przepięknych prac, które trafiły na świąteczny kiermasz do Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Sponsorem nagród był Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec.