• Pomysł na 1000 zł

     • Przed uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi kolejny konkurs w ramach SKO. Tym razem będą mogli się wykazać SKO-wicze ze starszych klas. Szczegóły na plakacie.

     • Dzień Bezpiecznego Internetu

     • Dzień Bezpiecznego Internetu 2022 obchodzić będziemy 8 lutego. 

      DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. 

      W naszej szkole również podejmiemy działania z okazji TEGO wydarzenia - bedą to ciekawe zajęcia prowadzone przez nauczycieli, prace plastyczne, filmy.

      Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w internecie do obejrzenia Konferencji, która odbędzie się 8 lutego 2022 r. w formule online.

      https://www.saferinternet.pl/dbi/konferencja-dbi.html

      Z okazji obchodów DBI 2022 przygotowany został cały kalendarz wydarzeń w lutym i marcu. Uczestnicy obchodów mogą wybierać z gamy webinarów, spektali oraz lekcji online.

      https://www.saferinternet.pl/kalendarium.html

       

     • Rodziny nagrodzone

     • 12 stycznia 2022 r. nastąpiło uroczyste rozdanie nagród w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Szopka Bożonarodzeniowa". Do rodzin, które wykonały przepiękne szopki trafiły pamiątkowe dyplomy, kubki, książki i gry, które mamy nadzieję umilą spędzanie długich zimowych wieczorów w rodzinnym gronie.

      Jeszcze raz publikujemy listę nagrodzonych rodzin.

       

      Oddział przedszkolny - klasa II

      I miejsce Rodzina Sroczyków

      II miejsce Rodzina Kłosiów

      III miejsce Ex aequo Rodzina Kudłów

      III miejsce Ex aequo Rodzina Tęczów

      Wyróżnienie Rodzina Stafów

       

      Klasy III - V

      I miejsce Rodzina Nowaków

      II miejsce Rodzina Burdów

      III miejsce Rodzina Prucnali

      Wyróżnienie Rodzina Szuberlów

       

      Klasy VI - VIII

      Nagroda Rodzina Kudłów

       

      Organizatorki p. Izabela Naja i p. Agnieszka Sondej serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom konkursu i dziękują za zaangażowanie i ogrom pracy włożony w wykonanie przepięknych prac, które trafiły na świąteczny kiermasz do Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

       

      Sponsorem nagród był Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec.